Naše produkty

Produkty na mieru pre Vás

feature
Kuchyne

feature
Vstavané Skrine

feature
Schody

feature
Interiérové dvere a zárubne

Výroba kuchýň na mieru
team

Výrobu kuchýň na mieru zakladáme na dvoch kľúčových aspektoch: technologickej precíznosti a firemných princípoch, ktoré zdôrazňujú naše vzťahy k zákazníkom, partnerom a dodávateľom. Ak si to priestor vyžaduje, v našej stolárskej dielni vám vyhotovíme kuchyňu aj do minimálnych rozmerov miestnosti. Napriek tomu sa vaše výdavky sa nezvýšia, aj keď máte zvláštnu kuchyňu. Atypické kuchynské linky realizujeme bez príplatku. Kuchynské skrinky atypických tvarov sú pre nás štandardné.

Súčasná kuchyňa je priestorom náročným na funkčnosť a modernosť. Preto vyrábame kuchyne, ktoré sú krásne, komfortné, bezpečné a maximálne praktické. Naše kuchynské linky vás okúzlia svojim štýlom, perfektnou funkčnosťou a dokonalými detailmi. Preto môžme o sebe povedať, že sme výrobca kuchýň na mieru so zárukou kvality a osobitosti. Kuchyňa od nás sa stane aj galériou moderného umenia, ktorá spĺňa požiadavky komfortu a efektívnosti

Vstavané skrine na mieru

Vstavané skrine na mieru
( šatníky, skrinky, komody )

Vstavané skrine, šatníky a prechodové dvere na mieru Vám vieme dodať (namontovať) do 10 -tich pracovných dní od zamerania (v závislosti náročnosti zákazky, použitých materiálov a i.). Zameranie prebieha do 2 dní od požiadania a to v poobedňajších hodinách, tak aby sme Vám čo najmenej zasahovali do Vášho pracovného, alebo volného času. Na zameranie Vašej vstavanej skrine, alebo šatníka prídeme aj so všetkými vzorkami, z ktorých si určite vyberiete z ktorého materiálu bude zhotovená.

Pred zameraním je vhodné urobiť predbežnu kalkuláciu ceny, a to na základe Vami dodaných približných, alebo presných rozmerov priestoru ,v ktorom by ste chceli mať umiestnenú skriňu, prípadne šatník a počtu poličiek, vešaní a i. v prípade, že ste si urobili vlastný nákres aj s rozmermi, môžete nám ho poslať e-mailom a predbežná cena bude o to presnejšia. Pokiaľ ešte nieste rozhodnutý, ako presne chcete mať vnútorný priestor vstavanej skrine na mieru, prípadne šatníku usporiadaný, nevadí. Radi Vám poradíme s najvhodnejším riešením.

video
video
Schody, schodiská

Samonosné schody
Samonosné schody ako prvok interiéru môžu byť vyhotovené v rôznom prevedení- ako celodrevené schodnicové alebo s nádychom moderného štýlu- kombinované s nerez materiálmi pripadne sklom. Odľahčeným dojmom pôsobia schody bez schodníc-závesný systém, kde je zdôraznená vzdušnosť a ľahkosť schodiska.Stupne môžu byť kotvené priamo do steny alebo do schodnice pri stene / náhrada nosnej steny/.Vzhľadom na to, že sme výrobcovia schodísk, vieme zabezpečiť pre zákaznika schody podľa jeho požiadaviek a technických možností.

Obklady na schody
Obklady schodísk su väčšinou realizované ako obklady betónových skeletov. Obklad môže byť kompletný - stupeň, podstupeň, lištovanie,schodnica/ bočná doska/ pri stene alebo len stupne bez podstupníc. Veľmi dôležité je správne "rozvinutie schodiska " pri betónovaní skeletu.Niekedy nesprávnym rozvinutím stupňov schodiska pri realizácií skeletu vzniká nepohodlné a niekedy i z hľadiska bezpečnosti nevhodné schodisko./ stupne v mieste otočenia nemajú dostatočnú šírku/prípadne majú nulovú šírku /po vnútornej strane schodiska. Ideálnym riešením je osloviť odborníkov pred realizáciou betonáže schodiska a požiadať o vypracovanie minimálne pôdorysného riešenia schodiska , pripadne projektu pre bednenie betónového skeletu. Takto sa predíde zbytočným komplikáciam pri realizovaní samotného obkladu drevom.

Interiérové dvere a zárubne

Interiérové dvere spolu so zárubňami a nábytkom vytvárajú atmosféru skutočného domova. Ponúkame rozličné možnosti presklených častí a kazetových úprav dverí a zárubní. Interiér skrášľujú a obohacujú pevné, posuvné a zhŕňacie steny spolu s bočnými svetlíkmi alebo nadsvetlíkmi. Sú vhodné na oddelenie schodíšť, ako deliace steny alebo ako dekoračný prvok. Kovová zárubňa, poprípade len omietnutý priechod, pôsobí v interiéri dosť rušivo. Preto s kvalitnými interiérovými dverami ponúkame aj zárubne.

Dvere ponúkame v týchto základných modeloch:

1) Kazetové – klasický, prípadne rustikálny štýl, kde je zachovaná rámová konštrukcia dverí s vkladanými kazetami a priečkami
2) Plné hladké – hladké krídlo, prípadne v kombinácii s rôznymi dekoračnými prvkami (lištami, presklennými výrezmi, priečnym dyhovaním...)
1) Hladké - klasické obložkové zárubne
1.1. Hranaté
1.2. So zaoblenou hranou (s nalepeným zaobleným náglejkom na hrane)
1.3. S ozdobnou lištou na hrane (rustikálnou, profilovanou, zaoblenou)

- Materiál: dverné krídlo
1) Laťovka dvojvrstvová– laťovka je kvalitný, stály materiál, nepodlieha zmenám objemu a tvaru – je to masív dyhovaný 2,5 mm okrasnou dyhou (bukovou, dubovou, borovicovou...) podľa výberu klienta
2) Masív podľa výberu, ponúkame smrek, borovica, dub, meranti...
3) Ľahčená konštrukcia pre plné hladké krídla
Výplň dverných krídel tvorí masív, laťovka, drevotrieska, MDF, presklenie ornamentovým alebo pieskovaným sklom alebo vitrážou podľa predstáv.

- Materiál: zárubňa
1) Laťovka dyhovaná okrasnou dyhou
2) Masív podľa výberu
3) Drevotrieska (menej hodnotný a menej stály materiál pre konštrukcie) Zárubňa je po obvode vo falci vybavená dverovým tesnením.

video